Błędy copywriterów. Jak tworzyć content na miarę 2021 roku? [PRASÓWKA 16 – 22 kwietnia]

Błędy copywriterów. Jak tworzyć content na miarę 2021 roku? [PRASÓWKA 16 – 22 kwietnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

„My nie damy rady?” – jak kultura bohatera szkodzi firmie

Greg Albrecht Podcast

Praca na wysokich obrotach w długiej perspektywie często prowadzi do wypalenia zawodowego. Czy warto iść tą drogą i ciągle popychać swój zespół do granic możliwości? Greg Albrecht opowiada o tym, jak ustrzec się przed ciemnym obliczem kultury bohatera. 

Błędy copywriterów i klientów agencji content marketingowych

Miejsce na Twoją Reklamę

Marcin Cichocki, właściciel agencji copywriterskiej Kuźnia Treści, opowiada m.in. o problemach marek, które w swojej komunikacji wykorzystują tanie chwyty konkurencji, a te nie działają. Co jeszcze robią źle? Przekonajcie się wysłuchując podcastu Damiana Jemioło. 

Legalny biznes online i kursy w branży prawniczej – gość Ilona Przetacznik

Marketing MasterClass

Ilona Przetacznik pomaga przedsiębiorcom, właścicielom e-commerce w prowadzeniu biznesu zgodnie z regulacjami prawnymi. W rozmowie z Autorką podcastu Marketing MasterClass poruszają tematy najlepszych metod pozycjonowania eksperckiego, skutecznych sposobów na lead magnety i wiele innych kwestii dotyczących marketingu online.

Nonviolent Communication. Porozumienie bez przemocy w życiu (nie tylko) firmowym.

Dziennik Budowy Firmy

Jak można wykorzystać Nonviolent Communication w komunikacji firmowej? na czym opiera się ta technika? Co trzeba w sobie zmienić, aby wdrożyć tę “strategię” komunikacji w życie firmy? tego dowiecie się, wysłuchując najnowszego odcinka podcastu od Fox Strategy. 

Sprzedaż bezpośrednia. Jak zareagować na "muszę to przemyśleć..."?

Dochodowa Firma

Basia Piasek podpowiada, jak nie tracić czasu na klientów, którzy w 90% nie chcą i prawdopodobnie nie skorzystają z naszej oferty. Kiedy warto zatrzymać, a kiedy odpuścić taką relację? Sprawdźcie w podcaście Dochodowa Firma. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: