Back to school – kto zrobił najlepszą reklamę [PRASÓWKA 25 – 31 sierpnia]

Back to school – kto zrobił najlepszą reklamę [PRASÓWKA 25 – 31 sierpnia]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Korzyści z prowadzenia bloga firmowego

InMarketing

Pierwsza pozycja w Google? To też, ale korzyści z prowadzenia bloga firmowego jest znacznie więcej. Przekonaj się, dlaczego warto produkować kontent i poznaj dowody na to, że kontent naprawdę jest królem. 

Wiadomość powitalna – jak ją napisać i dlaczego jest taka ważna?

Sprawny Marketing

Chwytający za serce tytuł, preheader i… no właśnie, szczegółów, które powinieneś zawrzeć w mailu powitalnym jest naprawdę dużo. Sprawdź, co oprócz treści, powinno znaleźć się w pierwszym mailu skierowanym do Twojego klienta.

Kreatywne reklamy z motywem szkoły – przybory, modne plecaki i strach

Jakub Biel

W jaki sposób reklamodawcy chcą umilić najmłodszym powrót do szkoły? Jedni wsypują do czerwonego kubeczka żółte kredki, co do złudzenia przypomina frytki z McDonald’s, inni natomiast kreują reklamy w oparciu o artykuły szkolne, zamieniając je w huśtawkę lub kajak. Co inne marki wymyśliły w ramach akcji back to school? Sprawdź! 

Jakie grafiki publikować w social mediach, by było to legalne

SEMPAI

Publikujesz na swoim blogu stockowe zdjęcia? Wiele osób tak robi, ale czy zawsze jest to legalne? Co musisz zrobić, aby autor zdjęcia nie upomniał się przypadkiem o prawa autorskie. Aby nie stracić dużej kwoty, lepiej dowiedz się, kiedy legalnie możesz używać stockowych grafik. 

Pozycja reklamy Google Ads – od czego zależy / jak ją sprawdzić?

InMedium

Kiedy pozycja reklamy w Google ma znaczenie a kiedy, lepiej odpuścić sobie wyścig o pierwsze miejsce? Czy tylko w przypadku, jeśli mamy zbyt dużą konkurencję? Nie! A dlaczego, dowiesz się we wpisie poniżej.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: