7 rzeczy, przez które Twoja strona wolno działa [PRASÓWKA 21 – 27 lipca]

7 rzeczy, przez które Twoja strona wolno działa [PRASÓWKA 21 – 27 lipca]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Jak promować blog? Poznaj sposoby na zwiększenie ruchu na blogu firmowym

Marketing dla Ludzi

Czy pozycjonowanie bloga w wyszukiwarce to jedyna słuszna droga, aby go wypromować? Jasne, że nie! Poznaj najbardziej efektywne sposoby na promocję Twoich treści w Internecie! 

Wolna strona WWW zabija sprzedaż? 7 rzeczy, o których trzeba pamiętać!

Deva Group

Nic tak nie irytuje kupującego jak zacinająca się strona internetowa. W dobie Internetu 5G, każdemu przeciętnemu użytkownikowi wydaje się, że jeśli strona nie ładuje się w kilka sekund, to jest z nią coś nie tak. Jeśli z Twoją jest podobnie, przyjrzyj się temu – sprawdź 7 rzeczy, które gwarantują szybkie ładowanie.

Przegląd najciekawszych reklam, które towarzyszyły igrzyskom olimpijskim

Nowy Marketing

Tegoroczne igrzyska olimpijskie ze względu na pandemię mają inny wymiar. Również reklamy, które zostały stworzone przy okazji igrzysk są wyjątkowe. Sprawdź, dlaczego Toyota nie emituje swojej reklamy w telewizji (mimo, że jest bardzo dobra). 

Jak kupić kryptowaluty w sposób bezpieczny i prosty?

Marketing i Biznes

Kryptowaluty rządzą światem? Może nie do końca tak jest, ale na pewno warto zainteresować się tą walutą. Jeśli chcesz kupić bitcoina, powinieneś zrobić to ze sprawdzonego źródła – inaczej możesz wpaść w ręce oszustów. Sprawdź gdzie, jak i z jakim zyskiem, kupisz swoje wirtualne pieniądze.

Błędy w pozycjonowaniu strony internetowej

AdVist

Nie ukrywajmy – każdemu zależy aby wyświetlać się w pierwszych wynikach wyszukiwania Google. Jeśli dokładasz wszelkich starań, aby Twoja strona organicznie mogła pozyskiwać klientów przychodzących z wyszukiwarki, a mimo to nie uzyskujesz zadowalających wyników – sprawdź co robisz nie tak.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: